Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Przedszkole w Zwonowicach

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Stawy rybne w Raszczycach

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Leszczyna

Kompleks Żelazowiec

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Darkovicka Piątka

W dniu 09.10.2021 r. odbyła się kolejna edycja biegu Darkovicka Piątka, który odbył się w naszej partnerskiej gminie Darkovice!
Zgodnie z nazwą biegacze mieli przed sobą do pokonania 5 km. Na pierwszym miejscu w kategorii mężczyzn uplasował się Artur Olbrich z wynikiem 00:18:09, tuż za nim Marek Michna (różnica zaledwie jednej sekundy), najniższy stopień podium przypadł Łukaszowi Kretek (czas 00:18:25). W kategorii kobiet na pierwszym miejscu znalazła się Barbara Rataj z wynikiem 00:22:27, na drugim miejscu Vanessa Durajkova z czasem 00:23:04, a na trzecim Joanna Kasperzec z wynikiem 00:23:46. Zwycięzcom zostały wręczone puchary wraz z nagrodami, a dla każdego uczestnika biegu przygotowane zostały gadżety promocyjne oraz poczęstunek.
Podczas biegu dopisywała Nam słoneczna pogoda, a cała impreza odbyła się w bardzo dobrej atmosferze
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy sukcesu, a reszcie uczestników dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejną edycję!
Impreza zorganizowana została w ramach projektu ,,Turystyka i rekreacja fundamentem rozwoju współpracy w gminach Lyski i Darkovice"