Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zima w Lyskach

Zimowy pejzaż

Zimowy pejzaż

Lyski

Jarzębina

Leszczyna

Leśniczówka w Suminie

Zespół dworsko - parkowy w Dzimierzu

Szkoła Podstawowa w Raszczycach

Staw Żelazisty

Przedszkole w Zwonowicach

Przejazd kolejowy Zwonowice

Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

Stawy rybne w Raszczycach

OSP Zwonowice

Kompleks Żelazowiec

Nowy okres programowania na lata 2021-2027 w LYSKOR

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie LYSKOR rozpoczęła przygotowania do nowego okresu programowania na lata 2021-2027, z którego środki pochodzące z budżetu Unii Europejskiej przeznaczone będą na rozwój terenów wiejskich. Do tej pory Stowarzyszenie pełniło rolę operatora w dystrybucji środków z osi LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz 2014-2020 finansowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW). Aktualnie wszystkie Lokalne Grupy Działania z województwa śląskiego prowadzą negocjacje z Urzędem Marszałkowskim oraz Zarządem Województwa Śląskiego dotyczące możliwości rozszerzenia zakresu zarządzanych środków o Europejski Fundusz Społeczny (EFS) oraz Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR).

W związku z powyższym prosimy o wypełnienie ankiety, znajdującej się pod poniższym linkiem, która ma za zadanie wyłonić z szeregu zakresów jakie proponują ww. fundusze tj. EFRROW, EFS i EFRR w nowym okresie programowania tych najbardziej potrzebnych i dostosowanych do potrzeb naszego obszaru.

Ankieta jest anonimowa oraz tożsama z ankietą zamieszczoną na stronie internetowej oraz Facebooku Stowarzyszenia LYSKOR, więc nie ma potrzeby wypełniania jej po raz drugi. Ankieta będzie aktywna do dnia 20 stycznia br.

 

Link do ankiety -->

https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=cc2a40f9&&b=6934147b5c&&c=22554ec2

 

Pismo --> pobierz