Gminny Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Lyskach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - VII Edycja Turnieju Piłki Nożnej Amatorskiej „DZIKI SZÓSTKI – LYSKI 2017”
23 października 2017

VII Edycja Turnieju Piłki Nożnej Amatorskiej „DZIKI SZÓSTKI – LYSKI 2017”

W sobotę 7 października na obiekcie ORLIK 2012 w Lyskach odbyła się VII Edycja Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Lyski „Dzikie Szóstki – Lyski 2017” zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „GRACZ”.

 

Czytaj więcej o: VII Edycja Turnieju Piłki Nożnej Amatorskiej „DZIKI SZÓSTKI – LYSKI 2017”
26 września 2017

"I ty możesz zostać sportowcem" - Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej w Lyskach

W dniach od 26 do 29 września br. nauczyciele Szkoły Podstawowej w Lyskach przygotowali cykl wydarzeń rekreacyjno – sportowych w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu „I ty możesz zostać sportowcem”: szkolne zawody biegów przełajowych dzieci młodszych, szkolne zawody biegów przełajowych dzieci starszych, szkolny turniej koszykówki dzieci starszych, szkolny turniej piłki ręcznej dzieci starszych, szkolne igrzyska l.a. dzieci starszych, szkolny turniej „Dwa ognie” dzieci młodszych oraz rajd pieszy po Beskidzie Śląskim „Górska Jesień 2017” dzieci młodszych. W zorganizowanych imprezach zaplanowano udział około 290 uczestników.

Czytaj więcej o: "I ty możesz zostać sportowcem" - Europejski Tydzień Sportu w Szkole Podstawowej w Lyskach
19 lipca 2017

Zmiana terminu Turnieju Siatkówki Plażowej "PLAŻOWISKO 2017"

            

              Z uwagi na trwające usuwanie szkód po nawałnicy na obiekcie Orlik 2012 Turniej Siatkówki Plażowej „PLAŻOWISKO 2017” został PRZEŁOŻONY na 26 sierpnia 2017 r.

Organizatorzy Turnieju – Urząd Gminy w Lyskach i UKS „GRACZ” przepraszają za niedogodności.

Niniejszym jeszcze raz zapraszamy wszystkich chętnych amatorów (powyżej 16 roku życia) do udziału w zawodach. W zależności od ilości zgłoszeń istnieje możliwość rozegrania turnieju dwudniowego (lub podzielonego na damski i męski). Rozgrywki odbędą się 26 sierpnia 2017 r. w sobotę (w przypadku turnieju dwudniowego i w niedzielę (27 sierpnia) od godziny 14.00. Szczegóły imprezy oraz regulamin dostępny na stronie internetowej www.facebook.com/graczlyski (Informacja o systemie rozgrywek – dostępna będzie od 22 sierpnia).

Czytaj więcej o: Zmiana terminu Turnieju Siatkówki Plażowej "PLAŻOWISKO 2017"