Szatnia LKS Raszczyce

Siłownia w Nowej Wsi

OSP Zwonowice

Turniej Skat o Puchar Wójta Gminy Lyski

Wiosenna edycja Turnieju Skat o Puchar Wójta Gminy Lyski odbyła się w dniu 19 lutego 2023 r. Było to również III Grand Prix Okręgu Śl.-Południe 2023.

Po zaciętej walce, na pierwszym miejscu uplasował się Pan Werner Mandera (KSS MARCEL Radlin), drugie miejsce zajął Pan Marian Pielacz (GKS DĄB Gaszowice), natomiast trzecie miejsce należało do Pana Andrzeja Szweigstil (RELAKS Rzuchów).

W Turnieju wzięli udział także zawodnicy z LKS Lyski, najwyższe miejsce zajął Pan Mirosław Szulik.  Łącznie w turnieju wystartowało sześćdziesięciu pięciu zawodników, dziewięcioro z nich reprezentowało barwy LKS Lyski.

Kierownikiem turnieju był Pan Józef Wojtyła, z kolei sędzią Pan Eugeniusz Cyran.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom biorącym udział w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Lyski