Rozstrzygnięcie konkursu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 listopada 2019

Jak walczymy ze smogiem”

Konkurs

„Jak walczymy ze smogiem”

rozstrzygnięty!

 

W dniu 26 listopada br. Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs „Jak walczymy ze smogiem”.

Łącznie do konkursu zgłoszono 88 prac w tym:

  1. w bloku I - "Jak Straż Gminna walczy ze smogiem" - skierowanym do uczniów klas I i II wpłynęło 48 prac (3 prace ZSP Adamowice, 43 prace ZSP Lyski, 1 praca ZSP Pstrążna, 1 praca ZSP Zwonowice).

  2. w bloku II - "Jak przedszkolaki walczą ze smogiem" - skierowanym do dzieci uczęszczających do przedszkoli wpłynęło 40 prac (5 prac Przedszkole Adamowice, 2 prace Przedszkole Bogunice, 9 prac Przedszkole Lyski, 4 prace Przedszkole Raszczyce, 8 prac Przedszkole Sumina, 11 prac Przedszkole Zwonowice, 1 praca Przedszkole Pstrążna).

W pierwszym etapie Komisja oceniała prace pod względem zgodności z regulaminem, a następnie brano pod uwagę następujące kryteria:  zgodność treści prac konkursowych z tematyką Konkursu,  kreatywność, oryginalność, pomysłowość, samodzielność wykonania, pracochłonność i staranność w wykonaniu pracy.

W wyniku wnikliwej oceny dostarczonych prac, po długich obradach Komisja postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:

  • w Bloku I - "Jak Straż Gminna walczy ze smogiem" - skierowanym do uczniów klas I i II

                   1 miejsce: Oliwia Piechula kl. 2b ZSP Lyski

                   2 miejsce:Marta Gmerska kl. 2b ZSP Lyski

                   3 miejsce: Julia Paprotny kl. 2b ZSP Lyski

dodatkowo Komisja przyznała 5 wyróżnień:

    • Julia Kręcichwost (kl. 1 - ZSP Adamowice),

    • Renata Pojda (kl. 2b - ZSP Lyski)

    • Piotr Kloc (kl. 2b - ZSP Lyski)

    • Maksymilian Temich (kl. 1b - ZSP Lyski)

    • Tymon Kustoś (kl. 1 – ZSP Pstrążna)

  • w Bloku II -"Jak przedszkolaki walczą ze smogiem" - skierowanym do dzieci uczęszczających do przedszkoli

                 1 miejsce: Zofia Kosteczko (Przedszkole Sumina)

                 2 miejsce: Maja Piecha (Przedszkole Zwonowice)

                 3 miejsce: Nadia Burda (Przedszkole Sumina)

dodatkowo Komisja przyznała 3 wyróżnienia:

    • Amelia Procek – Przedszkole Adamowice

    • Maja Blazel - Przedszkole Lyski

    • Antoni Pakuła – Przedszkole Raszczyce

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 1 grudnia br. ok. godz. 15.15 - podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Lyskach, na które zapraszamy laureatów wraz z opiekunami.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie, a także nauczycielom z Szkół i Przedszkoli za pomoc w rozpropagowaniu konkursu.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Julia Paprotny

    Julia Paprotny

  • Powiększ zdjęcie Maja Blazel

    Maja Blazel

  • Powiększ zdjęcie Maksymilian Temich

    Maksymilian Temich

  • Powiększ zdjęcie Marta Gmerska

    Marta Gmerska

  • Powiększ zdjęcie Nadia Burda

    Nadia Burda

  • Powiększ zdjęcie Oliwia Piechula

    Oliwia Piechula

  • Powiększ zdjęcie Amelia Procek

    Amelia Procek

  • Powiększ zdjęcie Antoni Pakuła

    Antoni Pakuła

  • Powiększ zdjęcie Julia Kręcichwost

    Julia Kręcichwost

  • Powiększ zdjęcie Maja Piecha

    Maja Piecha

  • Powiększ zdjęcie Tymon Kustoś

    Tymon Kustoś

  • Powiększ zdjęcie Renata Pojda

    Renata Pojda

  • Powiększ zdjęcie Piotr Kloc

    Piotr Kloc

  • Powiększ zdjęcie Zofia Kosteczko

    Zofia Kosteczko